Rýchla a dlhodobá úľava od bolesti kĺbov

Otázky a odpovede

  • Na aké bolesti kĺbov je  SYNOLIS VA  vhodný ?

  SYNOLIS VA je určený na efektívnu liečbu všetkých typov osteoartrózy kĺbov a ochorení chrupavky. Najčastejšie sa požíva na liečbu bolesti a osteoartritídy kolenného, bedrového a ramenného kĺbu.

   

  • Akú výhodu má  SYNOLIS VA  oproti iným liekom na liečbu artrózy ?

  Je to jediný liek, v ktorom pridaný sorbitol chráni citlivú kyselinu hyalurónovú pred rozkladaním, čo umožňuje, aby vaša liečba pretrvávala dlhšie ako pri využití iných liečebných možností. Navyše má výborné biomechanické vlastnosti – forma gélu, ktoré sú veľmi blízke prírodnej synoviálnej tekutine v zdravom kĺbe, telo je navyše stimulované opäť vytvárať vlastnú kyselinu hyalurónovú. Pacienti ho znášajú veľmi dobre, zmiernenie bolesti je výrazné a rýchle (pozri stránku webu KLINICKÉ ŠTÚDIE).

   

  • Ako rýchlo a ako dlho od aplikácie   SYNOLIS VA  účinkuje ?

  Nástup účinku je rýchly a pretrváva veľmi dlho. V klinických štúdiách, ktoré zahŕňali 1500 pacietov v štyroch krajinách, sa cítilo lepšie už v prvom týždni viac ako 50 % pacientov, a aj po jednom roku od aplikácie pociťovalo vyše 80 % pacientov významné zlepšenie stavu. Účinnosť a dĺžka pôsobenia je samozrejme ovplyvnená viacerými faktormi, najdôležitejším je stupeň poškodenia kĺbu.

   

  • Ako sa vykonáva aplikácia   SYNOLIS VA ?    Je bolestivá ?

  Aplikáciu vám vykoná injekčnou formou vyškolený lekár za prísnych aseptických podmienok (zamedzenie infekcie pri vpichu injekčnou ihlou). Prostriedok SYNOLIS VA sa aplikuje vo forme gélu tenkou ihlou do vnútrokĺbneho priestoru. Bolestivosť opisujú pacienti ako porovnateľnú s bežnými injekciami. V niektorých prípadoch je opisovaný tlak pri alebo po aplikácii lieku.

   

  • Ako môžem začať s liečbou, kto mi môže   SYNOLIS VA  aplikovat ?

  Liečbou osteoartrózy SYNOLISom VA sa zaoberajú ortopedické ambulancie. Nájdeme vám najbližšieho ortopéda, ktorý sa zaoberá liečbou týmto liekom, a ten vám ho aplikuje. Pre vyhľadanie najbližšieho ortopéda alebo zdravotníckeho zariadenia nás kontaktujte na našej pacientskej linke 940 614 786, radi vám pomôžeme a odpovieme na všetky otázky týkajúce sa SYNOLIS VA. Môžete nás tiež kontaktovať prostredníctvom e-mailu info@synolis.sk alebo použiť náš kontaktný formulár.

   

  • Ako sa dozviem viac informácií o   SYNOLIS VA ?

  Sme tu pre vás, môžete nám zavolať na našu pacientsku linku 940 614 786, radi vám osobne odpovieme na otázky týkajúce sa SYNOLIS VA. Môžete nám svoje otázky napísať aj na info@synolis.sk alebo použiť náš kontaktný formulár.

   

  e-shop: http://www.zdravshop.sk